KONST / Litografier / Färglitografi 12831217
nr 1283 1217
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Handkolorerad litografi. Signerad, "Gävle 550 år". Motivet: 36x46 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:55:58
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
21 okt
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold